Івано-Франківська обл., с. Тисів, вул. Пушкіна 7
dnztysiv@gmail.com

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Є майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлена пісочниця, ігрове обладнання. На території закладу розташований спортивний майданчик та спортивне обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят естетично оформлені квітники, висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі. Будівля знаходиться у належному стані, замінені вікна, зовнішні двері,  система опалення. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт приміщення. Матеріально-технічні умови дошкільного закладу відповідають державним вимогам, стан приміщень, територія санітарно-гігієнічним нормам утримання дошкільних установ.
• В ДНЗ є протипожежний інвентар.
• В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.
• Cтворені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою з грифом МОНУ; періодичною пресою.
освітньої діяльності зроблені руками вихователів та придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний, фартушковий
• Медичний кабінет складається з кабінету маніпуляційного , ізолятора на одне ліжка. Медичне обслуговуваня в закладі здійснює сестра медична старша. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.
• Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням: електромясорубка,  електроплита , електроводонагрівач, 2 холодильники побутових, 1 холодильна шафа.
• Пральня забезпечена пральною машиною,   праскою . Чиста білизна зберігається в окремій кімнаті.
Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ДНЗ здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування дошкільного навчального закладу є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб.

ДНЗ "Пролісок"© 2022. Всі права захищено.